AHMET GÜLERHAN Jr.

Gülerhan's web pages

Sayfalar kişilerin kendileri tarafından hazırlanmaktadır.

Ruziye Gülerhan
Kemal Gülerhan
Zekiye Gülerhan
Yasemin Saruhan
Funda Gülerhan
Bayhan Gülerhan
Didem Gülerhan
Aslı Gülerhan
Begüm Saruhan
Rahman Saruhan
Damla Gülerhan
Emir Gülerhan

 

 

 

  Ahmet Gülerhan sayfalari için lütfen Klikleyin
 

Hoş Geldiniz,
Öncelikle benim siteme girdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi yukarıda ismi yazan kişiyim. 10 Mayıs 1985 yılında dünyaya gözlerimi açarak bir Gülerhan soyadım olduğunu öğrendim. Bundan dolayı bu siteye ismimi verebildim.

Bütün çocukluk zamanlarımı İstanbul da yaşadım. Çocukluluğumda hiç Kayseri yi görmesem de nerelisin diye sorduklarında "Kayseriliyim" demek zorunda kalıyordum, çünkü babam oralıydı.

Özel Kalamış Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi hayatımın en önemli zamanlarında bana eğitim veren kurumlardır. Her ne kadar lisemi ziyarete gittiğimde onun yıkıldığını ve yerine koca koca binalar yapıldığını görsem de üzüntümü "benim yokluğuma dayanamayıp yıkmışlardır" diyerek geçiştiriyorum.

O ana sayfadaki fotoğraf ben yaklaşık 5 yaşındayken çekilmiş. 2006 ya kadar ailemizden dedem ayrılmış ve 2 kuzenim eklenmiştir.Dedemle aynı isim soyadı taşıyorum.başta tereddüt ettim ismimin sonuna jr yazıp yazmama işine. Ama sonradan düşündüm ki ben dedemin yanında yalnız junior olabilirim.

Toplam 4 bireyden oluşan bir ailenin ferdiyim. 7 yaş büyük bir abim var. Ana sayfadaki resimde o da gözüküyor. Şu anda o ana resimde görülen akrabalarımdan hiç biri fazla değişmedi.. Sadece küçükler büyüdü. Bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hoşça kalın!

Ahmet Gülerhan Jr.